Koks virtuvės baldų stalviršis yra atsparus? Tinkamas naudoti virtuvės balduose ir estetiškai atrodo?

Virtuvės stalviršiai yra gaminami iš ypatingai atsparių medžiagų kaip kvarcas, natūralus granitas ir kitų medžiagų, kurios gali liestis su maistu. Stalviršių paviršiai turi atitikti higieninius reikalavimus, paviršiai atsparūs naudojimui.

Klausimas, o koks yra geriausias stalviršis?

Visdėlto yra svarbus ir estetinis sprendimas. Galimos įvairios faktūros ir spalviniai sprendimai, kurie suteikia galimybę parinkti tinkamą stalviršį.

Renkantis stalviršį atsakykite į keletą klausimų koks turi būti stalviršis: natūralus akmuo? Medžio masyvas? Ar aukšto slėgio laminato stalviršis?

Virtuvės baldų studijoje Jūs surasite įvairias stalviršių spalvų paletes ir apdailas. Konsultantas Jums suteiks pilną informaciją apie stalviršių naudojimosi ypatumus.

Stalviršio storis yra labai svarbu projektuojant virtuvės baldus. Stalviršio storis suteikia virtuvės baldams ypatingą aspektą: didelio storio stalviršis pabrėžia baldo išskirtinumą interjere; ploni stalviršiai virtuvės baldmas suteikia lengvumo, skelndimo ore pojūtį.

Svarbu techniniai aspektai, kaip kad kaitlentės įpjovimo galimybės ar salos baldų suplanavimas.

Stalviršiai iš įvairių medžiagų, platus pasirinkimas spalvų ir įvairios faktūros suteiks virtuvės baldams išskirtinumą….

Šiuolaikinės baldų technologijos suteikia galimybę atlikti įvairius stalviršių pjūvius ir sujungimus. Labai svarbu, kad stalviršių pjūviai būtų atlikti tiksliai. Kampiniai stalviršių sujungimai yra praktiškai nepastebimi, patogūs prižiūrint stalviršių paviršius virtuvės balduose.

Tinkamai prižiūrimas  stalviršis gali tarnauti virtuvėje labai ilgą laiką.

Subscribe to our free newsletter

Praesent nec ex eget nulla porttitor cursus. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nunc ac imperdiet lectus. Etiam vestibulum nunc orci, ut ultrices tortor placerat at.

* Add notice about your Privacy Policy here.